فایل ضمیمه      در شانزدهمین روز از بهار سال 1397 انجام گرفت؛دیدار نوروزی ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با کارکنان و تجلیل از مقام شامخ پدر به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) و روز مرد

🔸 مراسم دیدار نوروزی مهندس ساسان تاج گردون رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با کارکنان این سازمان در روز پنج شنبه مورخ 1397/01/16 برگزار شد.
🔸 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، این مراسم با هدف دیدار نوروزی رئیس سازمان با کارکنان و همچنین به مناسبت میلاد با سعادت مولی الموحدین امام علی(ع) و بزرگداشت مقام پدر برگزار شد.
🔸 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در ابتدای این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال 1397، به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و همه کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس را مکلف به اجرای این فرمان ارزشمند نمود.
🔸 مهندس تاج گردون در بخش دیگری از سخنانش به اتفاقات شیرین و تلخی که در سال 1396 رخ داد اشاره و اظهار امیدواری کرد که سال 1397 سالی پر از خیر و برکت و همراه با سلامتی و شادابی برای مردم عزیز ایران اسلامی و به خصوص استان فارسی های شریف باشد.
🔸 وی از همراهی و فعالیت های ارزشمند و مثمرثمر معاونین، مدیران و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در حوزه های مختلف، یاد کرد و افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در سالی که گذشت در تمامی حوزه ها، بسیار دقیق و حساب شده عمل کرد و در همین راستا موفق به کسب رتبه های خوب و ماندگاری در سطح کشور شد که می بایست این امر مهم در سال جدید نیز، پررنگ تر از سال 1396دنبال شود.
🔸 در ادامه این مراسم که بیش از یک ساعت به طول انجامید، لوح سپاسی از سوی کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به مهندس تاج گردون رئیس سازمان به پاس خدمات شایسته و ارزشمند ایشان در طول چندین سال سکانداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس اهداء شد.
🔸 اهدای لوح تقدیر به معاونین و مدیران سازمان و همچنین تجلیل از کارکنان مرد به مناسبت روز پدر، از دیگر برنامه هایی بود که در این مراسم انجام گرفت.
🔸 رئیس، معاونین، مدیران و کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس پس از پایان مراسم دیدار نوروزی، مسافت ساختمان شماره 2 این سازمان از بولوار گلستان تا آرامگاه حافظیه را به صورت دسته جمعی پیاده روی کرده و سپس به زیارت آرامگاه حافظ رفتند.   
📊مجله خبری
➡️@News_Ma