فایل ضمیمه      در فاصله 10 روز مانده به سال 1397 و به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر انجام گرفت؛ تجلیل از مقام شامخ 44 نفر از بانوان کارمند سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس

از مقام شامخ 44 نفر از بانوان کارمند سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، در فاصله 10 روز مانده به سال 1397 و به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، در مراسمی که روز شنبه مورخ 96/12/19 و به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام شامخ "مادر"در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس برگزار شد، از تعداد 44 بانوی کارمند سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با اهدای یک شاخه گل و لوح تقدیر، تجلیل شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در ابتدای این مراسم که بیش از یکساعت به طول انجامید ضمن تبریک این روز عزیز و آرزوی سلامتی و عزت روز افزون برای همه مادران ایران اسلامی به خصوص بانوان کارمند سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، از کسب موفقیت های ویژه و قدم های مثبتی که به لطف حضور کارکنان زن برای توسعه و پیشرفت استان برداشته شده است سخن گفت.

مهندس تاج گردون، بر ضرورت حفظ حرمت ساعات و لحظاتی را که بانوان کارمند در محیط اداری در کنار یکدیگر هستند تاکید کرد و اظهار داشت: روز زن و روز مادر از روزهای ارزشمندی است که هم بهانه ای برای احترام و تکریم می باشد و هم فرصتی برای گرامیداشت یاد و خاطره عزیزانی که در بین ما حضور ندارند و در دل خاک آرمیده اند است.

وی در عین حال از توجه ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به بانوان کارمند و توانمند سازمان خبر داد.

مهندس عبدالحمید سنگی معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس نیز در این مراسم ضمن تبریک این ایام ارزشمند، بانوان کارمند سازمان را از دقیق ترین، هوشیارترین و مسئولیت پذیرترین کارکنان سازمان دانست.

خانم رزیتا ساکی، یکی از بانوان کارمند سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در جریان برگزاری این مراسم، از ریاست و شورای معاونین سازمان به دلیل توجه ویژه به ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن تقدیر کرد و از حضرت زهرا(س) خواست که پاسخ این عنایات خاص را به برگزار کنندگان این مراسم اعطاء نماید. 

لازم به ذکر است؛ مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام شامخ "مادر" در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، با اهدای یک شاخه گل و لوح تقدیر به 44 بانوی کارمند شاغل در این سازمان پایان یافت.