فایل ضمیمه      به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و در آستانه سال 1397 انجام گرفت؛ برگزاری سومین مراسم تجليل از مقام شامخ بازنشستگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس

در آستانه فرا رسیدن سال جدید، سومین مراسم تجليل از مقام شامخ بازنشستگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، در اين مراسم بياد ماندني كه روز یک شنبه مورخ 96/12/13 و با هدف تجديد خاطره بين كاركنان و اهميت ويژه به مقام شامخ بازنشستگان در مجتمع فرهنگيان شيراز برگزار شد ، از تعداد بیش از 90 نفر بازنشسته سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس تجليل شد.

رييس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در اين مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، از حضور مردان و زنان بزرگی در این سازمان که برای پیشبرد اهداف، توجه ویژه ای به سازمان داشتند سخن گفت. 

مهندس تاج گردون بر ضرورت ایجاد نشریه داخلی سازمان با استفاده از نگرش همکاران قدیمی و همکاران در حال حاضر سازمان تاکید کرد و گفت: شروع این نشریه می بایست با استفاده از نظرات و اندیشه همکاران بازنشسته سازمان صورت بگیرد و با یک ذوق خاص و ایده پردازی مناسب به صورت ساختارمند و مداوم ادامه پذیرد.

وی از ایجاد صفحه ای ویژه بازنشستگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در سایت رسمی این سازمان به منظور اطلاع رسانی و پیگیری مسائل و مشکلات این قشر عزیز و همچنین از پیگیری به منظور انعقاد قرارداد با باشگاه رفاهی فرهنگیان، با هدف عرض ارادت و ارادتمندی به بازنشستگان عزیز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس خبر داد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از بازنشستگان سازمان تقاضا کرد از ارائه این نوع پیشنهادات مختص به این نشست ها بسنده نکنند و در آینده نیز از این قبیل پیشنهادات و دستورات را به صورت مکتوب به ریاست سازمان ابلاغ نمایند تا با علاقه مندی تمام آن ها را پیگیری و انجام دهیم.

مهندس تاج گردون در بخش ديگري از سخنانش با قدرداني ويژه از خانواده هاي 10 نفر از كاركنان بازنشسته سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس كه هم اكنون در دل خاك آرميده اند، براي شادي روح آن عزيزان، طلب آمرزش و مغفرت الهي و براي خانواده هاي آنان آرزوي سلامتي و موفقيت كرد.

وی همچنین به مرگ ناگوار مرحوم ایوب زارع از کارکنان فقید سازمان که بر اثر حادثه ای ناگوار جان به جان آفرین تسلیم کرد و متعاقبا فوت پدر ایشان اشاره کرد و یاد و خاطره این عزیزان را نیز گرامی داشت.

آقایان عبدالحمید راهدار و عبدالرضا مهرپو و خانم نرجس خاتون توانگر در این مراسم به نمایندگی از بازنشستگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به بیان خاطره، مسائل و مشکلات خود پرداختند.

لازم به ذكر است، در پايان اين برنامه صميمي و خاطره انگيز از تعداد 84 نفر از كاركنان بازنشسته و تعداد 10 نفر از خانواده هاي متوفيان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، " زنده یاد حسین نحاس فرمانیه، زنده ياد محمدحسن جوانمردي، زنده ياد اصغر حاجيان جعفري، زنده ياد محمدعلي داور قلاتي، زنده ياد حمزه رزاقي خمسي، زنده ياد دادبه رزمجو، زنده ياد رحيم روزيطلب، زنده ياد محمد طالبي اردكاني، زنده ياد جهانبخش كريم آقايي و زنده ياد بيژن واصلزاده"با اهداي لوح تقدير تجليل به عمل آمد.